Ofis ve Büro Taşımacılığı

Deneyimli ve uzman kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm malzeme, ürün, makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunmuş olduğunuz yerden diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Hatay Nakliyat’ın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz.

Tüm firmalar taşınma sırasında oluşabilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isterler. Hatay Nakliyat olarak bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi bütün iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlarız. Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin , cumartesi günü saat 16.00’e kadar mesai yapan bir fabrikanın mesai bitiminde hemen taşıma işlemi başlattığı zaman pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanmış olur ve pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz. Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.

Fabrika taşımacılığı Türkiye‘de bir çok evden eve nakliyat firmasını aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Hatay Nakliyat’ı tercih ederseniz sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz en az seviyelere düşmüş olacaktır.
Fabrika Taşımacılığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli :
– Tüm makinalar balonlu ambalajlar ile paketlenmeli ve bu şekilde taşınmalıdır.
– Fabrikada bulunan ofis bölümünde ki mobilya , bilgisayar , çelik kasa zarar görmemeleri için özen gösterilerek ambalajlanmalı ve farklı bir araç ile taşınmalıdır.
– Fabrikanızda üretilen ürünler ve üretimde kullanılan malzemeler ambaljlanmış bir şekilde farklı araçlar ile taşınmalıdır. Sayfamızı Paylaşın