Şehir içi nakliye hizmetlerinde aranan firma

Her mevsim sorunsuz taşıma hizmeti veren firmamız, Ankara ve çevresinde evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetinde her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. %100 Müşteri memnuniyeti esası ile müşterilerine her daim hizmet vermekten gurur duyarız.
Adana Nakliyat 1996 yılında Ankara Yenimahalle de kurulmuş olup, kurulduğu günden bugüne tecrübeli eleman kadrosuyla şehir içi ve şehirler arası ev ofis büro nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır.
Gücümüzü, taşımacılık sektörünün geçmişteki tecrübelerimizden ve siz değerli müşterilerimizden almaktayız. Sizleri de bu çıktığımız yolda oluşturduğumuz kadromuz ve kuvvetli ekibimizle taleplerinize cevap vermekteyiz.
Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama, paketleme, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Adana Nakliyat eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, ücretsiz expertiz hizmeti, hijyenik güvenli çalışma ortamlarıyla, eşya sigortası, paketleme ve demonte-montaj hizmetiyle sektörün standartını yükseltmiştir.
Adana Nakliyat şehir içi nakliyat işini dürüstlük ilkemizi bozmadan ve müşteri memnuniyetimiz ile devam ettirmekteyiz.
Şehir içi evden eve taşınma açısından karar vermenizin ardından bizimle iletişime geçiniz. Uzmanlarımız sizi ziyaret edip, eşyalarınızın nasıl en güvenilir şekilde taşınabileceğine dair fikir beyan etsinler. Ardından belirlenecek yol haritası kapsamında taşınma sözleşmesini imzalayalım. Bu sayede siz, her ne kadar az bir ihtimal olsa da evden eve taşınma sırasında doğabilecek sorunlara karşı eşyalarınızı koruma altına almış olursunuz. Şehir içi taşınmanın ardından eşyalarınızın olması gereken evde, düzenli bir şekilde olması sizi de oldukça memnun edecektir.

Sayfamızı Paylaşın